Na sygnale

Kolejne dwie kolizje na DK-10 w obrębie węzła drogowego w Małej Nieszawce

Dzisiaj (20.11) rano w obrębie węzła drogowego w Małej Nieszawce doszło do 2 kolizji. W po zderzeniu osobowej Toyoty i ciężarowej Scanii do szpitala trafił kierujący osobówką. W zderzeniu Volkswagena Golfa i Audi A3 nikt nie ucierpiał. Policjanci apelują o rozsądek i rozwagę na drodze.

Dzisiaj (20.11) krótko przed godziną 8:00 w obrębie węzła drogowego w Małej Nieszawce doszło do 2 kolizji. Pierwsza z nich miała miejsce około 7:55 na drodze krajowej nr 10. Tam kierujący osobową toyotą nieprawidłowo zmienił pas ruchu i doprowadził do zderzenia z ciężarową scanią jadącą od strony Bydgoszczy. Kierujący osobówką trafił do szpitala. Policjanci ustalili, że to on był sprawcą tej sytuacji, więc mężczyzna zostanie ukarany mandatem i punktami karnymi za spowodowanie zdarzenia.

-Zgłoszenie o drugiej kolizji wpłynęło do policjantów trzy minuty później. Na drodze krajowej nr 15 doszło do zderzenia volkswagena golfa i audi A3. Kierujący tym pierwszym autem wjeżdżał na krajową piętnastkę od strony Cierpic. Podczas wykonywania manewru skrętu w lewo zderzył się z audi, które jechało od strony Torunia. W tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Kierujący golfem 64-latek został ukarany mandatem i punktami karnymi za spowodowanie kolizji – informuje mł. asp. Wojciech Chrostowski , Zespół Komunikacji Społecznej KMP Toruń

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker