Na sygnale

Policyjna grupa „SPEED” w nieoznakowanych BMW patrolowała wczoraj DK-10

Policjanci do służby wyjeżdżają nieoznakowanymi BMW z videorejestratorami, ale także oznakowanymi radiowozami

 Wczoraj (28.10) mundurowi z policyjnej grupy „SPEED” prowadzili działania na DK-10. Podczas działań nie doszło do żadnego zdarzenia drogowego w ciągu tej trasy. Policjanci działający w ramach grupy skontrolowali blisko 200 kierowców. Ponad połowa z nich przekroczyła dozwoloną prędkość. Jeden kierowca stracił prawo jazdy za rażące przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. 

Wczoraj (28.10) w godzinach 14:00-22:00 mundurowi z policyjnej grupy „SPEED” prowadzili działania na drodze krajowej nr 10. To newralgiczna trasa przecinająca nasze województwo. Wspólne działania funkcjonariuszy z Torunia, Bydgoszczy, Włocławka, Lipna i Nakła odniosły oczekiwany skutek. Podczas działań nie doszło do żadnego zdarzenia drogowego w ciągu tej trasy.

 

O tym, gdzie i kiedy patrolują drogi kujawsko-pomorskiego decyduje Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Bydgoszczy. Policjanci do służby wyjeżdżają nieoznakowanymi BMW z videorejestratorami, ale także oznakowanymi radiowozami z laserowymi miernikami prędkości.

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker