Na sygnale

Policjanci Fordonu zatrzymali kierującego OPLEM który był pod wpływem amfetaminy i marihuany.

26-letni mężczyzna prowadził pojazd pod wpływem amfetaminy i marihuany

Zatrzymania kierowców wsiadających za przysłowiowe „kółko” po wypiciu wcześniej alkoholu lub zażyciu niedozwolonych substancji pokazują, że w dalszym ciągu świadomość kierowców, w kwestii możliwych skutków tak nierozważnego zachowania, jest mała. Odzwierciedleniem tego są wczorajsze  zatrzymania na terenie Fordonu.

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego z bydgoskiego Fordonu zatrzymali do kontroli kierującego OPLEM. Mężczyzna podczas rozmowy był bardzo nerwowy. Na dodatek próbował coś ukryć przed policjantami. Poproszony o wyjęcie wszystkiego, co ma w kieszeniach stał się agresywny. Szybko okazało się, co było powodem takiego zachowania, a mianowicie woreczek strunowy z zawartością ponad 8 gramów białego proszku, ale nie tylko.

Przeprowadzone badanie na zawartość substancji zabronionych w organizmie wykazało, że 26-latek odpowie za posiadanie substancji zabronionych i jazdę samochodem pod ich wpływem. Bydgoscy policjanci z całą stanowczością reagują na wszystkie przypadki łamania przepisów ruchu drogowego. Konsekwentnie „rozliczają” wszystkie osoby, które łamią prawo – informuje podkom. Lidia Kowalska, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker