Na sygnale

35-letni kierowca AUDI spowodował wypadek będąc pod wpływem amfetaminy

Podejrzanemu mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności

Policjanci z Szubina wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego zatrzymali kierowcę AUDI. Okazało się, że 35-latek nie dość, że był pod wpływem narkotyków, to jeszcze je przy sobie miał. Mieszkańcowi Torunia grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W miejscowości Łachowo AUDI zjechało do przydrożnego rowu.  Kiedy na miejsce dojechali mundurowi załoga karetki opatrywała, jak się okazało, 35-letniego kierowcę. Wygląd i zachowanie mężczyzny ewidentnie wskazywały, że 35-latek jest pod działaniem narkotyków. Żeby tego było mało, zabronione substancje miał też w kieszeniach.

Mieszkaniec Torunia miał w organizmie amfetaminę. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Na podstawie materiału dowodowego zgromadzonego w sprawie śledczy przedstawili mu zarzuty za prowadzenie AUDI pod wpływem środków odurzających oraz posiadania zabronionych substancji. Dostał też mandat za spowodowanie zdarzenia drogowego. Zgodnie z obowiązującymi przepisami podejrzanemu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności – informuje podkom. Justyna Andrzejewska, Oficer prasowy .KPP Nakło nad Notecią

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker