Na sygnale

Funkcjonariusze proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy pobicia

Policjanci z Osia pod nadzorem prokuratury, prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała mężczyzny. Do zdarzenia doszło na terenie stacji paliw w Drzycimiu. Funkcjonariusze proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy lub innych świadków tego zdarzenia.

Policjanci z Posterunku Policji w Osiu poszukują sprawcy uszkodzenia ciała mężczyzny, do którego doszło na terenie stacji paliw w Drzycimiu, pow. świecki, 6 lipca ok 12.00. Jak wynika z ustaleń policjantów, nieznany sprawca, po krótkiej wymianie zdań, podszedł do pokrzywdzonego, po czym uderzył go pięścią w twarz. Mężczyzna upadł na ziemię, w wyniku czego doznał obrażeń ciała. W toku postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring. Napastnik ubrany był w bordową bluzkę i dżinsowe spodnie.

-Policjanci proszą osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę przedstawionego na zdjęciu o kontakt osobisty z Zespołem Kryminalnym PP w Osiu (ul. Dworcowa 11) lub telefoniczny z policjantem prowadzącym postępowanie: 52 33 32 633 lub dyżurnym KPP w Świeciu pod numerem 112 – informuje podkom. Joanna Tarkowska.
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Świeci

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker