Na sygnale

Handlował na Okolu amfetaminą i marihuaną. 38-latek trafił za kratki

Podejrzany został aresztowany na trzy miesiące.

Policjanci zatrzymali mieszkańca Okola podejrzanego o groźby karalne oraz posiadanie znacznych ilości narkotyków. 38-latek odgrażał się swoim sąsiadom. Dodatkowo kryminalni znaleźli należącą do niego amfetaminę i marihuanę. Podejrzany został aresztowany na 3 miesiące.

Z informacji, które do nich docierały wynikało, że jeden z mieszkańców osiedla Okole odgraża się sąsiadom. Funkcjonariusze dotarli do pokrzywdzonych i przyjęli od nich zawiadomienia dotyczące gróźb karalnych. Policjanci zatrzymali agresora. 38-latek trafił do policyjnego aresztu.

Kryminalni ustalili też,  że ukrywa narkotyki. W jednym z piwnicznych miejsc budynku, policjanci zabezpieczyli blisko pół kilograma amfetaminy oraz porcję marihuany. Zatrzymany nie wiedział o odkryciu funkcjonariuszy.

-Prokurator po jego przesłuchaniu postanowił wnioskować do sądu o jego tymczasowy areszt. Jeszcze tego samego dnia, sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował podejrzanego na najbliższe trzy miesiące. Teraz może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności – informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker