Na sygnale

Na najbliższe trzy miesiące do aresztu trafił 26-letni recydywista z Fordonu.

 Mężczyzna podejrzany jest o kradzież z włamaniem, uszkodzenie mienia oraz rozbój. W związku z powrotem do przestępstwa może mu teraz grozić wysoka kara.

Fordońscy policjanci doprowadzili do prokuratora 26-latka podejrzanego o przestępstwa przeciwko mieniu. Wcześniej mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem i uszkodzenia mienia. Po przesłuchaniu 26-latka  sąd po zapoznaniu się z materiałami sprawy aresztował podejrzanego na trzy miesiące.

Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się 18 czerwca 2018 roku.  Wówczas policjanci z fordońskiego komisariatu zostali powiadomieni o włamaniu do jednego z mieszkań na ulicy Przemysłowej. Z relacji zgłaszającego wynikało, że został okradziony z kosztowności na kwotę ponad 10 000 złotych. Śledczy z Fordonu przedstawili mu zarzut kradzieży z włamaniem. Ponadto, udowodnili mu uszkodzenie mienia. 26-latek na początku lipca (05.07.2018) uszkodził okno w jednym z mieszkań na ulicy Przemysłowej. Straty oszacowano na 3000 złotych. Przestępstw tych dokonał w warunkach tzw. recydywy – informuje kom. Przemysław Słomski,  Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker