Na sygnale

Rabusia namierzył miejski monitoring. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności

35-latek uderzył pokrzywdzoną w twarz, a następnie ukradł jej telefon

Zarzut rozboju usłyszał 35-letni mężczyzna.  Monitoring nagrał filmik jak uderzył pokrzywdzoną w twarz przed wejściem do Hali Targowej.  Następnie ukradł jej telefon komórkowy. Sąd zdecydował o aresztowaniu go na najbliższe dwa miesiące.

Pod koniec czerwca  br. do kobiet stojących na schodach przed wejściem do Hali Targowej podszedł mężczyzna. Uderzył jedną z nich w twarz i wyrwał jej z rąk telefon komórkowy wraz z znajdującym się w etui banknotem. Po kradzieży sprawca uciekł w stronę Placu Kościeleckich.

-Do sprawy zabezpieczony został monitoring miejski, który szybko pozwolił ustalić personalia mężczyzny oraz miejsce jego przebywania. Wczoraj  sędzia zdecydował, że 35-latek najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. Za tego typu przestępstwo grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności. Jednocześnie policjanci dziękują za pozytywną reakcję na publikację komunikatu z wizerunkiem osoby podejrzewanej o popełnienie tego przestępstwa oraz wszelkie przekazane informacje w tej sprawie – informuje podkom. Lidia Kowalska, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker