Na sygnale

Nie żyją dwie osoby po zderzeniu skutera z lawetą

W akcji brały udział dwa zastępy straży pożarnej i śmigłowiec LPR

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Ok. godz. 7:00 na obwodnicy Mogilna laweta zderzyła się ze skuterem. Nie żyją dwie osoby podróżujące jednośladem. Kierujący motorowerem marki Romet doprowadził do zderzenia z lawetą marki Mercedes. Wszystko wskazuje na to, że przyczyną wypadku było niezastosowanie się do znaku STOP.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że 41 – letni kierujący motorowerem marki Romet, na oznakowanym skrzyżowaniu nie zatrzymał się przed znakiem „STOP” . Wymusił pierwszeństwo przejazdu i  doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącą  lawetą marki Mercedes. Kierujący motorowerem oraz podróżująca z nim 39 – letnia pasażerka w wyniku odniesionych obrażeń ponieśli śmierć na miejscu. Utrudnienia na tym odcinku drogi trwały kilka godzin. Śledczy, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Mogilnie, wyjaśniają teraz wszelkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Początkowo strażacy informowali o jednej ofierze śmiertelnej ze skutera.  Druga  osoba była reanimowana przez ratowników medycznych. Niestety, przywrócenie czynności życiowych nie powiodło się. W wyniku poniesionych obrażeń dwie osoby podróżujące skuterem zmarły na miejscu. Droga była całkowicie zablokowana  przez dwie godziny.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker