Na sygnale

Nie żyją dwie osoby po zderzeniu skutera z lawetą

W akcji brały udział dwa zastępy straży pożarnej i śmigłowiec LPR

Ok. godz. 7:00 na obwodnicy Mogilna laweta zderzyła się ze skuterem. Nie żyją dwie osoby podróżujące jednośladem. Kierujący motorowerem marki Romet doprowadził do zderzenia z lawetą marki Mercedes. Wszystko wskazuje na to, że przyczyną wypadku było niezastosowanie się do znaku STOP.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że 41 – letni kierujący motorowerem marki Romet, na oznakowanym skrzyżowaniu nie zatrzymał się przed znakiem „STOP” . Wymusił pierwszeństwo przejazdu i  doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącą  lawetą marki Mercedes. Kierujący motorowerem oraz podróżująca z nim 39 – letnia pasażerka w wyniku odniesionych obrażeń ponieśli śmierć na miejscu. Utrudnienia na tym odcinku drogi trwały kilka godzin. Śledczy, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Mogilnie, wyjaśniają teraz wszelkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Początkowo strażacy informowali o jednej ofierze śmiertelnej ze skutera.  Druga  osoba była reanimowana przez ratowników medycznych. Niestety, przywrócenie czynności życiowych nie powiodło się. W wyniku poniesionych obrażeń dwie osoby podróżujące skuterem zmarły na miejscu. Droga była całkowicie zablokowana  przez dwie godziny.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker