Na sygnale

Potencjalny „morderca” za kółkiem BUSA. Jechał autostradą z 3 promilami we krwi!

Grozi mu do 2 lat więzienia

Policjanci z Aleksandrowa zatrzymali 44-letniego mężczyznę, który jechał autostradą A-1 kompletnie pijany. Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało u kierującego blisko 3 promile alkoholu. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Policjanci otrzymali informację, że kierujący busem, jadący autostradą w kierunku Gdańska, jedzie  całą szerokością jezdni i prawdopodobnie jest nietrzeźwy. Funkcjonariusze natychmiast udali się na wskazany odcinek autostrady, gdzie zauważyli podany pojazd.

-Funkcjonariusze  natychmiast zatrzymali do kontroli kierującego, uniemożliwiając mu dalszą jazdę. Od mężczyzny było czuć wyraźną woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że 44-latek ma blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów nawet do lat 15 – informuje mł.asp.  Marta Błachowicz Oficer Prasowy Komenda Powiatowa Policji w Aleksandrowie Kujawskim

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także
Close
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker