Na sygnale

20-latek z Bydgoszczy onanizował się publicznie na Błoniu, Szwederowie i Fordonie

Za to przestępstwo grozi do 8 lat pozbawienia wolności

Na trzy miesiące do aresztu trafił 20-latek podejrzany o inną czynność seksualną. Taką decyzję podjął sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy. Podejrzany usłyszał łącznie sześć zarzutów. Przestępstw dokonywał na terenie Błonia, Szwederowa i Fordonu. Śledczy nie wykluczają, że lista zarzutów może się wydłużyć. Za to przestępstwo grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

W sobotę  policjanci doprowadzili do prokuratury 20-latka podejrzanego o przestępstwa o charakterze seksualnym.  Łącznie usłyszał sześć zarzutów.  Sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował podejrzanego na najbliższe trzy miesiące.

Wszystko zaczęło się od zdarzenia, które miało miejsce 8 maja przy ulicy Nadrzecznej  na wysokości ogródków działkowych. Wówczas młody mężczyzna podbiegając do kobiety dopuścił się innej czynności seksualnej. Jednak nie zdawał sobie sprawy z tego, że wszystko zarejestrowały kamery pobliskiego monitoringu.  Po zaledwie trzech godzinach sprawca sam zgłosił się w komisariacie na bydgoskim Błoniu. 20-latek został zatrzymany.

Sprawa okazała się rozwojowa. 20-latek działał na terenie Bydgoszczy już od połowy ubiegłego roku. Za każdym razem postępował podobnie. Policjanci ustalili, że identyczne sprawy były prowadzone przez funkcjonariuszy na terenie Fordonu i Szwederowa. Łącznie udowodnili mu sześć przestępstw. Niemniej jednak, z wiedzy śledczych wynika, że mogło być ich więcej. Teraz ustalają kim były kolejne osoby pokrzywdzone – informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker