Na sygnale

Amfetaminę i marihuanę ukrył w tapczanie!

Policjanci  zatrzymali 22-letnegoi mieszkańca Koronowa. Zabezpieczono u niego amfetaminę i marihuanę. Mężczyzna po przedstawieniu zarzutów trafił do aresztu.

Bydgoscy policjanci  ustalili, że mieszkaniec Koronowa w miejscu zamieszkania posiada narkotyki. Koło jego miejsca zamieszkania zauważyli idącego ulicą podejrzewanego mężczyznę. Ten jednak na widok policjantów szybko zmienił kierunek. Był agresywny i wulgarny.  22-latek został zatrzymany. Policjanci ujawnili, ukryte w kieszeni jego kurtki, 5 woreczków strunowych z zawartością białego proszku oraz 3 z suszem roślinnym. Przeprowadzone badanie potwierdziło, że jest to odpowiednio amfetamina i marihuana.

-Policjanci  wiedzieli, że narkotyków musi być więcej. Ich uwagę zwrócił stojący na zewnątrz, przykryty plandeką, tapczan.  W jego wnętrzu ukryty był plastikowy pojemnik z białym proszkiem. Badanie potwierdziło, że jest to ponad 60 gramów amfetaminy. Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli tam wagę elektroniczną, tzw. „strunówki”, telefon komórkowy oraz pieniądze. 22-letni mieszkaniec Koronowa  usłyszał zarzuty posiadania zabronionych substancji psychoaktywnych. Dodatkowo okazało się, że jest poszukiwany przez bydgoski sąd do osadzenia w areszcie lub zakładzie karnym. Został przewieziony do bydgoskiego aresztu śledczego – informuje podkom. Lidia Kowalska, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker