Na sygnale

Fordon-os. Bohaterów. Policjanci zatrzymali 27-latka za posiadanie narkotyków

Policjanci  zatrzymali 27-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków zabronionych ustawą. Do jego zatrzymania doszło  na osiedlu Bohaterów w Fordonie. Funkcjonariusze zabezpieczyli u niego ponad 200 gramów amfetaminy, 20 marihuany, tabletki i inne przedmioty świadczące o jego przestępczej działalności.

Działania policjantów doprowadziły do zatrzymania 27-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Do jego zatrzymania doszło  na osiedlu Bohaterów w Fordonie. Według ustaleń policjantów miały tam być przechowywane zabronione substancje. Policjanci po przedstawieniu mu powodu wizyty przystąpili do przeszukania zajmowanego przez niego lokalu.

W mieszkaniu bydgoszczanina funkcjonariusze zabezpieczyli pojemnik oraz woreczki z białym proszkiem, woreczki z suszem roślinnym, ale również tabletki, telefony komórkowe, puste woreczki tzw. „strunówki”, wagę i inne przedmioty świadczące o łamaniu przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Przeprowadzone wstępne badania wykazały, że zabezpieczony biały proszek to amfetamina o wadze ponad 220 gramów, natomiast susz to ponad 20 gramów marihuany. 27-latek został zatrzymany. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności – informuje podkom. Lidia Kowalska, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker