Na sygnale

Kierowca VW zignorował znak STOP. Uderzył w bok przejeżdżającego pociągu

Kierowca Volkswagena może stracić prawo jazdy nawet na 3 lata!

W miejscowości Linowo kierowca Volkswagena zignorował znak STOP na przejeździe kolejowym. Z impetem uderzył w bok przejeżdżającego pociągu. Bezmyślność młodego kierowcy mogła kosztować  go nawet życie. Na szczęście mężczyzna nie doznał poważnych obrażeń. Sprawa trafi do sądu.

W  miejscowości Linowo w powiecie grudziądzkim doszło do groźnego wypadku drogowego. W godzinach wieczornych na niestrzeżonym przejeździe kolejowym młody kierowca Volkswagena zignorował znak STOP i uderzył w bok pociągu.  20-letni mężczyzna trafił do szpitala na szczęście nie doznał poważnych obrażeń ciała. 

– Funkcjonariusze sprawdzili, że kierowcy byli trzeźwi. Mundurowi zatrzymali dowód rejestracyjny Volkswagena. Samochód był bardzo mocno uszkodzony. Policjanci podjęli decyzję o zatrzymaniu 20-latkowi prawo jazdy. Sprawa trafi do sądu. Kierowca będzie odpowiadał za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym za co może stracić uprawnienia do jazdy nawet na trzy lata – asp. szt. Jacek Jeleniewski, Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Grudziądzu.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker