Na sygnale

39-letnia samobójczyni stała na zewnątrz wiaduktu. Chciała skoczyć na autostradę A-1

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Zgłoszenie pilnej interwencji otrzymali policjanci z Nowego. Szybkie i skuteczne działania funkcjonariuszy doprowadziły do uratowania 39-latki. Policjanci, prowadząc rozmowę z kobietą, wykorzystali dogodny moment i ściągnęli ją z wiaduktu, z którego chciała skoczyć.

Do zdarzenia doszło wczoraj. Dyżurny policji otrzymał zgłoszenie z którego wynikało, że 39-letnia mieszkanka Nowego może potrzebować pomocy. Policjanci rozpoczęli patrol głównych dróg prowadzących w stronę Warlubia. W tym czasie 39-latka, poszukiwana przez policjantów, skontaktował się ze znajomą informując, że jest na moście, po czym rozłączyła się.

-St. sierż. Patryk Sulkowski oraz st. sierż. Adrian Maryniak  odnaleźli ją w Gajewie.  Stała za barierką wiaduktu, pod którym biegnie autostrada A-1. Policjanci w ostatniej chwili chwycili 39-latkę, uniemożliwiając jej skok.  Następnie ściągnęli w bezpieczne miejsce. Kobieta trafiła pod opiekę lekarzy. Dzięki skutecznemu działaniu funkcjonariuszy z Komisariatu Policji Nowem nie doszło do tragedii – informuje podkom. Joanna Tarkowska, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Świeciu.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker