Na sygnale

Oficjalny komunikat policji w sprawie śmiertelnego potrącenia na ul. Fordońskiej

Badanie narkotestem wykazało obecność narkotyków w organizmie kierowcy

W sobotę (27.07)  ok, godz. 21.30  na ul. Fordońskiej doszło do tragicznego wypadku. Potrącona przez kierującego VW Passatem 56-latka zginęła na miejscu. Wstępne ustalenia policjantów pracujących na miejscu wskazują, że do wypadku doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych kolo KFC.

W sobotę ok. godz. 21:30 w Bydgoszczy przy ul. Fordońskiej doszło do śmiertelnego potrącenia pieszej. Jak wynika z ustaleń policjantów kierujący VW Passatem 33-latek, potrącił prawidłowo przechodzącą przez przejście dla pieszych 56-letnią mieszkankę Bydgoszczy. Kobieta zginęła na miejscu.

-33-letni kierowca został zatrzymany przez policjantów. Na miejscu mundurowi sprawdzili, że kierowca był trzeźwy,Jednak badanie narkotestem wykazało obecność narkotyków w organizmie kierowcy. Oprócz tego mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności. Dziś (28.07) zapadnie decyzja kiedy 33-latek usłyszy prokuratorskie zarzuty. W tej chwili przebywa w policyjnym areszcie – informuje mł. insp. Monika Chlebicz, Rzecznik Prasowy KWP w Bydgoszczy

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker