Na sygnale

Policjanci zapobiegli tragedii. Desperat miał już zaciśniętą na szyi pętlę

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Policjanci z Łabiszyna uratowali młodego mężczyznę, który chciał targnąć się na życie. Funkcjonariusze, natychmiast po otrzymaniu informacji, przystąpili do działania. Bezbłędnie wytypowali miejsce, gdzie mógł znajdować się desperat i pojawili się tam niemal w ostatniej chwili.  Mężczyznę wisiał z zaciśniętą na szyi pętlą.

Policjanci z Posterunku Policji w Łabiszynie sierż. Łukasz Zwolenkiewicz i st. sierż. Maciej Napierała po otrzymaniu informacji o zaginięciu mężczyzny, który wyszedł z domu z zamiarem popełnienia samobójstwa  natychmiast przystąpili do działania. Na podstawie informacji przekazanych przez żonę desperata funkcjonariusze wytypowali miejsce, gdzie mógł się znajdować. Gdy weszli do jednego z budynków gospodarczych zastali  mężczyznę z zaciśniętą na szyi pętlą. Policjanci zdążyli w samą porę. Dalej desperatem zajęła się powiadomione o wszystkim pogotowie.  Decyzją lekarza trafił on do szpitala na specjalistyczne badania.

 –Tylko  dzięki szybkiemu i zdecydowanemu działaniu policjantów młody mężczyzna żyje– informuje asp.szt. Edyta Gościńska, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Żninie.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły