Na sygnale

Bydgoszcz. Zatrzymano 20-latka z os. Leśnego z ponad 500 g. marihuany

Kryminalni z KW  zatrzymali 20-latka u którego  zabezpieczyli ponad pół kilograma marihuany. Bydgoszczanin decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące. Za złamanie przepisów z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni  zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że na terenie osiedla Leśnego mogą znajdować się zakazane środki psychoaktywne. Funkcjonariusze wspólnie wytypowali podejrzewanego, który może być zamieszany w narkotykowy biznes. Ustalili też jego dokładne miejsce zamieszkania.

Policjanci pojechali pod wytypowany adres. Po południu namierzyli podejrzewanego przed budynkiem. Następnie razem z nim udali się do jego miejsca zamieszkania. W mieszkaniu kryminalni znaleźli woreczki i aluminiowe zawiniątka z  marihuaną.

-Funkcjonariusze pojechali sprawdzić wynajmowane przez mężczyznę dwa garaże na terenie Błonia. W jednym z nich znaleźli kolejne porcje marihuany oraz wagę elektroniczną. Łącznie zabezpieczyli ponad pół kilograma narkotyków. Mężczyzna został dowieziony do policyjnego aresztu. Sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował podejrzanego na trzy miesiące – informuje  kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker