Na sygnale

Grudziądz. Groził w sklepie pozbawieniem życia używając pistoletu zabawki.

Kryminalni z Grudziądza  zatrzymali 38-latka, który w jednym ze sklepów spożywczych w Grudziądzu groził jego właścicielowi. Sprawca posługiwał się przy tym przedmiotem przypominającym broń. Podejrzany usłyszał już zarzuty i został doprowadzony do prokuratury. Mężczyzna może nawet na dwa lata trafić do więzienia.

Do jednego ze sklepów spożywczych w Grudziądzu wszedł mężczyzna. Skierował w stronę  sprzedawcy przedmiot przypominający broń. Przestępca, celując w stronę pokrzywdzonego, groził mu pozbawieniem życia. Ostatecznie napastnik wyszedł ze sklepu.

-Kryminalni bardzo szybko wytypowali sprawcę.  Podczas przeszukania  38-latkafunkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli plastikową zabawkę przypominającą pistolet.  Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał zarzuty kierowania gróźb pozbawienia życia. Prokurator zadecydował o objęciu go policyjnym dozorem . Za to przestępstwo podejrzany może trafić do więzienia nawet na dwa lata – informuje asp. szt. Jacek Jeleniewski,Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Grudziądzu.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker