Na sygnale

Stary Fordon. 32-latka okradała sklepy z czekolad za ponad 1500 zł.

Policjanci z fordońskiego komisariatu zatrzymali 32-latkę która razem ze swoim partnerem okradała sklepy z czekolad. Straty oszacowano na ponad 1500 złotych. Podejrzana posiadała przy sobie skradziony towar. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Dyżurny z Fordonu otrzymał zgłoszenie dotyczące trzech osób szarpiących się przed jednym ze sklepów monopolowych w Starym Fordonie. Podczas patrolowania mundurowi zauważyli dwie doskonale znane im osoby. Kobieta i mężczyzna posiadali przy sobie torbę z czekoladami. Na kilkanaście opakowań słodkości nie posiadali żadnego paragonu.

Funkcjonariusze ustalili, że towar ten pochodzi z sieciowego sklepu przy jednej z głównych ulic Starego Fordonu.  Okazało się, że podejrzewani są znani obsłudze sklepu. W szczególności kobieta, która kradła u nich wielokrotnie. Niemniej jednak, czekolady nie zostały u nich skradzione. Dalej trop doprowadził ich do marketu na innej ulicy. Tam na nagraniu widać jak kobieta wychodzi ze sklepu z dwoma kartonami czekoladek nie płacąc za nie. Łącznie ukradli 46 opakowań słodkości o wartości ponad 500 złotych. Policjanci rozpoznali jej wspólnika. Mężczyzną okazał się być jej konkubent. Skradziony towar został zwrócony do sklepu. Natomiast 32-latka została przewieziona do policyjnego aresztu. Miała ponad dwa promile alkoholu w organizmie.  Policjanci udowodnili jej kilka kradzieży w dwóch marketach. 32-latka razem z partnerem okradła sklepy z czekolad na ponad 1500 złotych – informuje    kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker