Na sygnale

Piaski. Konar drzewa spadł na ciężarówkę

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

W miejscowości Piaski w powiecie grudziądzkim silny wiatr przełamał fragment drzewa, który spadł na przejeżdżającą ciężarówkę. Na szczęście w zdarzeniu niknie został ranny, uszkodzeniu uległa jednak naczepa pojazdu ciężarowego.

Wczoraj (5.03.19) w miejscowości Piaski silny wiatr przełamał fragment drzewa stojącego przy drodze. Sporej wielkości konar spadł na naczepę przejeżdżającej ciężarówki. W zdarzeniu nikt nie został ranny, uszkodzeniu uległa jednak naczepa pojazdu. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci i funkcjonariusze straży pożarnej. Policjanci wstrzymali ruch drogowy, żeby nikt nie najechał na przeszkodę. Strażacy pomagali policjantom na drodze oraz usuwali z jezdni sporej wielkości fragment drzewa. Strażacy ostatecznie podjęli decyzję, że usuną w całości drzewo z uwagi na bezpieczeństwo, gdyż nie było już stabilne.

Niektórych sytuacji losowych nie jesteśmy w stanie przewidzieć i uchronić się od niech. Możemy jednak wykonać kilka podstawowych czynności, by zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo podczas silnego wiatru – informuje asp. szt. Jacek Jeleniewski, Oficer PrasowyKomendanta Miejskiego Policji w Grudziądzu

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły