Na sygnale

Bydgoska policja publikuje zdjęcia mordercy z ulicy Parkowej

Kryminalni z KM Policji zatrzymali 35 letniego bydgoszczanina który w niedzielę  w nocy zaatakował ostrym narzędziem 41-latka. Mężczyzna  w wyniku doznanych obrażeń zmarł w szpitalu. Policjanci znaleźli i zabezpieczyli do sprawy nóż. Podejrzany był już wcześniej znany policjantom.  Może mu grozić kara 25 lat pozbawienia wolności, a nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Dzisiaj kryminalni z bydgoskiej komendy doprowadzili zatrzymanego 35-latka do prokuratury. Tam oskarżyciel na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawił mu zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała, którego następstwem była śmierć człowieka. Wcześniej śledczy z komendy miejskiej przedstawili mu zarzut posiadania narkotyków.

Przypominamy. Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 01:00 w nocy. Wówczas dyżurny z bydgoskiego Śródmieścia został powiadomiony o mężczyźnie leżącym w kałuży krwi na chodniku przed jednym z lokali. Na ulicę Parkową natychmiast został skierowany patrol. Funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie. Mężczyzna miał ranę kłutą lewego uda. W tym samym czasie przyjechało pogotowie, które reanimując mężczyznę przewiozło go do szpitala. Policjanci ustalili jego tożsamość. Niestety 41-latek, mimo udzielanej w szpitalu pomocy, zmarł

Funkcjonariusze ustalili i przesłuchali świadków, zabezpieczyli okoliczny monitoring, przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Tego samego dnia, późnym popołudniem, wytypowali i namierzyli podejrzewanego. Mężczyzna został zatrzymany w mieszkaniu w centrum miasta. Podczas przeszukania pomieszczeń kryminalni znaleźli narkotyki. Zabezpieczyli worek z marihuaną oraz kilka porcji amfetaminy. 35-latek został dowieziony do policyjnego aresztu-informuje kom. Przemysław Słomski.

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker