Na sygnale

Policjanci uratowali życie samobójczyni z bydgoskiego Błonia

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Policjanci z bydgoskiego Błonia zatamowali krwotok z ręki. Przywrócili również czynności życiowe 33-letniej kobiecie, która targnęła się na własne życie. Dzięki resuscytacji przeprowadzonej przez st. post. Norberta Bublik i st. post. Pawła Ćwiklińskiego desperatka żyje.

Wczoraj  około godziny 18:45  dyżurny bydgoskich policjantów odebrał alarmującą informację. Wynikało z niej, że młoda kobieta targnęła się na własne życie i potrzebna jest pomoc. Skierowany natychmiast na miejsce patrol z bydgoskiego Błonia zastał nieprzytomną kobietę w jej mieszkaniu. Policjanci od razu zauważyli u niej silnie krwawiący nadgarstek i zatamowali krwotok. Następnie przystąpili do resuscytacji. Już po chwili 33-latka odzyskała świadomość. Przybyła na miejsce karetka pogotowia zabrała ją do szpitala.

Zdecydowane i natychmiastowe działanie policjantów z bydgoskim Błoniu oraz sąsiadów, którzy powiadomili o sytuacji, pozwoliły szybko dotrzeć do kobiety i uratowania ludzkie życie. Podziękowania należą się świadkom, którzy widząc sytuację zareagowali i powiadomili policję – informuje podkom. Lidia Kowalska.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker