Na sygnale

AUDI wpadło na przystanek tramwajowy koło Opery Nova. Nowe zdjęcia

We wtorek ok. godz. 21.40 młody kierowca Audi A3 na nakielskich „blachach”jadąc w kierunku ronda Grunwaldzkiego wpadł w poślizg. Wyłamał barierki przystanku tramwajowego i słup z ekranem informacyjnym. Uszkodził również wiatę przystanku na ul. Focha koło Opery Nova. Na przystanku na szczęście nie było pasażerów. Kierowca AUDI nie odniósł obrażeń. Został ukarany mandatem karnym.

Kierujący AUDI jechał nitką ul. Focha w kierunku Ronda Grunwaldzkiego. Prawdopodobnie nie zdążył wyhamować przed sygnalizacją świetlną na przejściu dla pieszych koło Opery Nova. Samochód wpadł w poślizg. Uderzył w bariery odgradzające strefę przystanku od jezdni. Zniszczył kilka przęseł i uderzył w wiatę przystanku. Po drodze staranował jeszcze tablicę informacyjną z monitorem. Wycięty słup przewrócił się na przystanek.

-Na szczęście o tej porze na przystanku nie było żadnych pasażerów. Kierowca nie wymagał hospitalizacji. Przez około godzinę pas ruchu w stronę ronda Grunwaldzkiego był zablokowany. Na miejscu skutki kolizji usuwał jeden zastęp strażaków z JRG-1 – informuje Artur Stanka, oficer dyżurny Miejskiego Stanowiska Kierowania PSP w Bydgoszczy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker