Na sygnale

Będący pod wpływem narkotyków kierowca Mercedesa doprowadził śmiertelnego wypadku w Sępólnie Krajeńskim.

Sępoleńscy policjanci pod nadzorem prokuratury badają okoliczności śmiertelnego wypadku który wydarzył się dzisiaj w Sępólnie Krajeńskim. W wyniku zderzenia  Mercedesa z Oplem nie żyje 53-letni kierowca Opla.

Tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce dzisiaj w Sępólnie Krajeńskim na DK 25. Doszło tu do zderzenia Mercedesa Benz i Opla Corsy. 47-letni kierowca Mercedesa na prostym odcinku drogi przekroczył oś jezdni wjeżdżając na przeciwległy pas ruchu. Zderzył się czołowo z jadącym prawidłowo Oplem Corsą.

W wyniku odniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniósł 53-letni kierowca Opla. Natomiast pasażerka Mercedesa z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie na zawartość środków odurzających w organizmie 47-latka wykazało obecność narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz policjanci wraz z Prokuraturą Rejonową w Tucholi będą wyjaśniać okoliczności tego tragicznego wypadku – informuje mł.asp. Małgorzata Warsińska, Oficer Prasowy KPP w Sępólnie Krajeńskim.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker