Na sygnale

Policjanci w nieoznakowanym BMW namierzyli KAWASAKI pędzące 107 km/h w obszarze zabudowanym.

Prowadzący motocykl 36-letni mężczyzna był pijany.Miał w organizmie 1,5 promila alkoholu

Policjanci z Grudziądza zatrzymali do kontroli zbyt szybko jadącego motocyklistę. Policyjny videorejestrator wskazał, że KAWASAKI  pędzi 107 km/k w obszarze zabudowanym.  Prowadzący kawasaki mężczyzna był pijany. To jednak nie wszystkie grzechy jakie miał na sumieniu 36-latek… .

Wczoraj policjanci w nieoznakowanym BMW zauważyli szybko jadący motocykl lewym pasem ruchu. Policyjny videorejestrator wskazał, że kawasaki pędzi 107 km/k w obszarze zabudowanym. Zbyt szybką jazdę natychmiast przerwali policjanci zatrzymując motocyklistę do kontroli.

Pojazdem kierował 36-letni mężczyzna.  Badanie stanu trzeźwości wykazało, że prowadzący motocykl ma prawie 1,5 promila w organizmie. Przy okazji  okazało się, że kierujący stracił prawo jazdy za przekroczenie limitu punktów i nie powinien kierować pojazdami. W tej sytuacji policjanci wydali dyspozycję odholowania motocykla.  Stanowi to dodatkową dolegliwość dla tak bezmyślnych kierowców.  Odzyskanie takiego pojazdu wiąże się z wieloma formalnościami, a przede wszystkim z pokryciem kosztów holowania i postoju na parkingu. Wkrótce sąd w Grudziądzu zadecyduje o wymiarze kary w tych sprawach. To skrajna nieodpowiedzialność kierowcy, która mogła doprowadzić do nieszczęścia – informuje asp. sztab. Jacek Jeleniewski, Oficer Prasowy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker