Na sygnale

Tragedia na drodze w Mątwach

W wyniku zderzenia się VW Sharan z drzewem śmierć poniosła 58-letnia kobieta

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj (13.12.18) na drodze powiatowej w miejscowości Mątawy, pow. świecki. W wyniku zderzenia się pojazdu z drzewem śmierć poniosła 58-letnia kobieta. Śledztwo prowadzone w tej sprawie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Wczoraj  około 16.50 w miejscowości Mątawy, w powiecie świeckim, doszło do tragicznego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 19-letnia kobieta, kierująca samochodem osobowym VW Sharan, aby uniknąć potrącenia rowerzystów jadących w tym samym kierunku, gwałtownie zjechała na lewy pas jezdni. Straciła panowanie nad pojazdem, a następnie uderzyła w przydrożne drzewo.

Na skutek zdarzenia 58-letnia pasażerka pojazdu poniosła śmierć na miejscu. Kierująca oraz 60-letni pasażer zostali przewiezieni do szpitala. Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i ustalili świadków. Śledztwo prowadzone w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora, wyjaśni okoliczności i przyczyny wypadku –  informuje rzeczniczka świeckich policjantów

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker