Na sygnale

Zamordował żonę. Resztę życia może spędzić w więzieniu

Dzisiaj sąd podjął decyzję, że podejrzany trafi do aresztu na 3 miesiące

Grudziądzcy policjanci i prokuratura wyjaśniają okoliczności śmierci 45 – letniej kobiety, do której doszło w  ostatnią sobotę. Do sprawy policjanci zatrzymali 49 – letniego mężczyznę podejrzewanego o dokonanie tego czynu.

W sobotę dyżurny grudziądzkiej policji otrzymał informację dotyczącą zgonu kobiety, do którego doszło w jednym z mieszkań przy ul. Chełmińskiej w Grudziądzu. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy potwierdzili informację.  W mieszkaniu znajdowało się ciało 45 – letniej kobiety.

Ustalenia policjantów wskazywały, że śmierć kobiety nastąpiła w wyniku zabójstwa. Śledczy zabezpieczyli ślady i przeprowadzili oględziny miejsca, ustalono świadków. Czynności na miejscu zdarzenia były wykonywane pod nadzorem prokuratora, który zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok. Do sprawy został zatrzymany 49- letni mężczyzna mąż ofiary podejrzewany o dokonanie tego czynu. Sąd w Grudziądzu zadecydował, że podejrzany trafił do aresztu na 3 miesiące. Za zabójstwo mężczyzna może resztę życia spędzić w więzieniu – informuje asp. szt. Jacek Jeleniewski,Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Grudziądzu.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker