Na sygnale

Okradł myjkę samochodową przy ul. Magazynowej

Mężczyzna 27 laT wpadł w ręce fordońskich policjantów

Do aresztu na najbliższe trzy miesiące trafił 27-latek podejrzany między innymi o włamania i rozbój. Mężczyzna wpadł w ręce fordońskich policjantów. Podejrzany okradał samoobsługowe myjnie samochodowe na terenie Bydgoszczy. Napadł też na sklep z nożem w ręku. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

-Wszystko zaczęło się od włamań na terenie myjni samochodowych w Bydgoszczy. Sprawca włamywał się do paneli z monetami i je wykradał.  Na trop podejrzewanego wpadli wspólnie funkcjonariusze ze Śródmieścia i Fordonu. 27-latek został zatrzymany. Śledczy z fordońskiego komisariatu przedstawili mu dwa zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem oraz złamania sądowego zakazu prowadzenia pojazdów – informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

27-latka rozliczyli również policjanci z bydgoskiego Śródmieścia, którzy przedstawili mu łącznie pięć zarzutów. Kryminalni udowodnili mu rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Podejrzany 20 listopada napadł na jeden z sieciowych sklepów, gdzie po sterroryzowaniu nożem ekspedientki zabrał pieniądze.  Sąd natomiast po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował podejrzanego na najbliższe trzy miesiące.  

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także
Close
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker