Na sygnale

Policja zatrzymała dwóch młodocianych grafficiarzy

W domu 18-latka, zabezpieczono 25 porcji marihuany

Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku dwóch nastolatków w wieku 18 i 16 lat, dewastujących farbą metalową bramę. Funkcjonariusze ustalili, że to nie jedyne ich „dzieło”. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje już sąd.

W niedzielę po północy  dzielnicowi patrolując ulicę Graniczną zauważyli dwóch nerwowo zachowujących się młodych mężczyzn. Osoby te rozglądały się dookoła, a następnie weszły w ulicę Śląską, po czym wróciły na ulicę Graniczną. Tam przy jednej z posesji wyciągnęli puszki z farbą i zaczęli malować po elementach metalowej bramy.

Na widok mundurowych  „malarze”zaczęli uciekać.  Obaj po krótkim pościgu zostali zatrzymani. 18 i 16-latak, obaj  ubrudzeni farbą , zostali przewiezieni do komisariatu. Policjanci ustalili, że na swoim koncie mają jeszcze  „dzieła”  na ulicy Grabary oraz w innych miejscach na osiedlu Okole. W domu 18-latka zabezpieczono  25 „działek” marihuany. Podejrzany usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Teraz policjanci ustalają miejsca ich dewastacji oraz straty.  O losie 16-latka będzie decydować sąd rodzinny – informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker