Na sygnale

Policjanci z Fordonu prowadzą poszukiwania Tadeusza Ziółkowskiego. Udostępnij!

61-latek w sobotę wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodzi

Policjanci z Fordonu prowadzą poszukiwania 61-latka. Tadeusz Ziółkowski  wyszedł z domu 13.10.2018.  Do chwili obecnej nie powrócił, a także nie nawiązał kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących się przyczynić do odnalezienia mężczyzny.

Tadeusz Ziółkowski, syn. Edwarda, lat 61, Rysopis: wzrost 160 cm, waga około 90 kg, sylwetka otyła, oczy ciemne, włosy krótkie szpakowate.

Ubrany: ubrany był w ciemną bawełnianą kurtkę, spodnie dresowe ciemne, koszulę flanelową w kratę z dominacją koloru czerwonego, czarne półbuty.Może posiadać w kieszeni kurtki kartkę ze swoim nazwiskiem i adresem zamieszkania.

Ktokolwiek zna miejsce jego pobytu, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Fordon przy ul. Wyzwolenia 122, lub telefoniczny pod nr tel. (052) 525-58-59 albo na numer alarmowy 112 – informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker