Na sygnale

Policjanci uratowali w ostatniej chwili życie 26-latkka, który zamierzał popełnić samobójstwo.

Ostatecznie 26-latek trafił do szpitala.

 Jeden z funkcjonariuszy tak umiejętnie poprowadził rozmowę, że desperat dał się przekonać i zszedł z parapetu. Ostatecznie trafił pod opiekę załogi pogotowia.

Dyżurny policji został powiadomiony przez mieszkankę Barcina, że jej 26-letni syn zamierza popełnić samobójstwo. Z relacji kobiety wynikało, że mężczyzna chce się rzucić z okna mieszkania na trzecim piętrze. Mundurowi natychmiast zareagowali na to wołanie o pomoc. Pod podany adres dyżurny natychmiast skierował dzielnicowych z komisariatu w Barcinie.

-Asp. Artur Sośnicki i mł. asp. Krzysztof Ziętek zastali zdesperowanego 26–latka, siedzącego na zewnętrznym parapecie okna. Pomimo prowadzonych rozmów, nie udało się go nakłonić, aby wszedł do mieszkania. Mężczyzna był pod wyraźnym wpływem alkoholu. Funkcjonariusz zaczął z 26-latkiem negocjacje. Policjant tak umiejętnie poprowadził rozmowę, że mężczyzna dał się przekonać. Zszedł z parapetu i wszedł do mieszkania, gdzie zaopiekowała się nim ,załoga pogotowia ratunkowego- informuje   asp. szt. Artur Kędzierski KPP Żnin

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker