Na sygnale

Świetny węch policyjnego psa o imieniu Boss pomógł odszukać zaginionego 57-latka.

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Zaledwie kilka godzin trwały poszukiwania zaginionego mieszkańca gminy Kruszwica. Do szczęśliwego finału sprawy przyczynił się asp. szt. Waldemar Gromada i jego pies Boss. Nos nie zawiódł policyjnego psa.

Policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu 57-letniego mężczyzny. Prócz policjantów i strażaków do działań poszukiwawczych zadysponowany został policyjny przewodnik asp. szt. Waldemar Gromada wraz ze swoim czworonożnym podopiecznym, Bossem.

-Pies natychmiast podjął trop i poprowadził całą akcję w stronę pobliskiego lasu. Poszukiwany mężczyzna zaledwie po kilku godzinach został odnaleziony, śpiący w lesie. Cały i zdrowy wrócił do domu. To nie pierwszy taki sukces tego przewodnika i jego psa, szkolonego specjalnie do wyszukiwania ludzi. Służbę z nim od sześciu lat pełni policjant Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego asp. szt. Waldemar Gromada. Ich zgrany zespół przynosi w służbie pozytywne efekty –  informuje asp. szt. Izabella Drobniecka ,Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker