Na sygnale

Zatrzymano dilerów z gminy Sicienko

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn handlujących marihuaną, amfetaminą oraz tabletkami ekstazy. Obaj  mężczyźni w wieku 30 i 23 lata,  mieszkańcy  gminy Sicienko, usłyszeli zarzuty.

Bydgoscy kryminalni ustalili, że w jednej z miejscowości na terenie gminy Sicienko dochodzi do procederu związanego z handlem zakazanymi środkami psychoaktywnymi.

W środę policjanci zatrzymali VW do kontroli. W trakcie przeszukania kryminalni znaleźli na dywaniku w pojeździe worek z marihuaną oraz amfetaminą. Do sprawy zostały zatrzymane cztery osoby.

Funkcjonariusze „zapukali” do drzwi mieszkańca gminy Sicienko.  Znaleźli ukryte w puszce  marihuanę, amfetaminę oraz tabletki ekstazy. Dodatkowo ujawnili wagę elektroniczną oraz puste woreczki strunowe. 30-letrni mężczyzna trafił do aresztu. W domu 23-letniego kierowcy znaleźli śladowe ilości narkotyków oraz sprzęt do ich porcjowania. Mieszkaniec powiatu nakielskiego był znany policjantom z powiązań ze środowiskiem pseudokibiców jednego z bydgoskich klubów piłkarskich.Zatrzymany 23-latek będzie odpowiadać za posiadanie narkotyków. Natomiast 30-latek usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków, wprowadzania ich do obrotu oraz dwa zarzuty dotyczące sprzedaży zakazanych środków psychoaktywnych. Teraz może mu grozić kara pozbawienia wolności do lat 12 – informuje  kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker