Na sygnale

Chcieli od niego pieniędzy. 56-latek nie dał kasy, więc go dotkliwie pobili i skopali

Pokrzywdzony  56-latek został napadnięty w swoim mieszkaniu.  Sprawcy chcieli mu zabrać pieniądze, które otrzymał w ramach zapomogi. Sąd aresztował  dwóch 34-latków  i 21- latka na trzy miesiące. Grozi im do 12 lat więzienia.

Do  pokrzywdzonego przyszli znajomi z osiedla i zażądali gotówki. Gdy 50 -latek  oświadczył że jej nie ma, zaczęli go bić po całym ciele. Na odchodnym  zabrali mu telefon komórkowy. Po godzinie wrócił do mężczyzny  jeden rozbójników z innym  kompanem. Wówczas również zażądał pieniędzy. Gdy pokrzywdzony ponownie oświadczył, że ich nie ma, zaczęła się jego gehenna. Został dotkliwie pobity i skopany, doznając wielu poważnych obrażeń głowy.

-Mocno pobity  mężczyzna trafił do szpitala a sprawę zgłosił na policji. Policjanci zatrzymali sprawców. Wszyscy usłyszeli zarzuty rozboju. Następnie policjanci wystąpili z wnioskami do prokuratora o tymczasowe aresztowanie mężczyzn. Sąd aresztował dwóch 34-latków i ich 21-letniego kolegę na 3 miesiące. Grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności – informuje  podkom. Lidia Kowalska

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker