Na sygnale

44-letni bydgoszczanin usiłował włamać się do VW Golfa.

Poczynania włamywacza przy VW obserwował świadek, który  zawiadomił policję.  Dzięki rysopisowi kilkanaście minut później złodziej został zatrzymany przez policjantów.

W minioną niedzielę  dyżurny z komisariatu na Śródmieściu otrzymał zgłoszenie o włamaniu do samochodu, do którego doszło na ulicy Zaświat . Zgłaszająca twierdziła, że widzi podejrzanie zachowującego się mężczyznę, który „kręcił się” przy zaparkowanych samochodach. Jak się później okazało, nie zdołał nic ukraść.

-Gdy policjanci przyjechali we wskazane miejsce potwierdzili wybitą szybę VW Golfie oraz śrubokręt, którym posługiwał się sprawca. Uzyskany przez dyżurnego rysopis mężczyzny pomógł kryminalnym zatrzymać 44-latka na ul. Powstańców Warszawy. Ten w chwili zatrzymania stwierdził, że zrobił to, bo przeszkadzało mu, że wspomniany samochód tam stoi. Bydgoszczanin usłyszał zarzut dotyczący usiłowania kradzieży z włamaniem. Za tego typu czyn może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności – informuje podkom. Lidia Kowalska.

Publikacja: podkom. Lidia Kowalsk

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker