Na sygnale

44-letni bydgoszczanin usiłował włamać się do VW Golfa.

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Poczynania włamywacza przy VW obserwował świadek, który  zawiadomił policję.  Dzięki rysopisowi kilkanaście minut później złodziej został zatrzymany przez policjantów.

W minioną niedzielę  dyżurny z komisariatu na Śródmieściu otrzymał zgłoszenie o włamaniu do samochodu, do którego doszło na ulicy Zaświat . Zgłaszająca twierdziła, że widzi podejrzanie zachowującego się mężczyznę, który „kręcił się” przy zaparkowanych samochodach. Jak się później okazało, nie zdołał nic ukraść.

-Gdy policjanci przyjechali we wskazane miejsce potwierdzili wybitą szybę VW Golfie oraz śrubokręt, którym posługiwał się sprawca. Uzyskany przez dyżurnego rysopis mężczyzny pomógł kryminalnym zatrzymać 44-latka na ul. Powstańców Warszawy. Ten w chwili zatrzymania stwierdził, że zrobił to, bo przeszkadzało mu, że wspomniany samochód tam stoi. Bydgoszczanin usłyszał zarzut dotyczący usiłowania kradzieży z włamaniem. Za tego typu czyn może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności – informuje podkom. Lidia Kowalska.

Publikacja: podkom. Lidia Kowalsk

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker