Na sygnale

Wypadek na skuterze wodnym na Jeziorze Chełmżyńskim

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Wczoraj na Jeziorze Chełmżyńskim dwie kobiety płynące na skuterze wodnym uderzyły w zacumowaną przy pomoście łódź. Motorowodniaczki trafiły do szpitala. Teraz policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj (05.08) około godziny 15:00 na Jeziorze Chełmżyńskim w okolicach Mirakowa (gm. Chełmża) doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Dwie kobiety płynące na skuterze wodnym uderzyły w zacumowaną przy pomoście łódź. Impet uderzenia był tak duży, że z łodzi została wyrwana burta.

-W skuterze uszkodzony został cały przód. 38-letnia kobieta kierująca skuterem i 33-letnia pasażerka trafiły do szpitala. Wstępne ustalenia funkcjonariuszy wskazują na to, że kierująca skuterem kobieta nie posiadała patentu sternika. Teraz policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Policjanci przypominają, że na obszarze całego Jeziora Chełmżyńskiego obowiązuje zakaz pływania skuterami wodnymi- informuje mł. asp. Wojciech Chrostowski, Zespół Komunikacji Społecznej KMP Toruń


Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker