Na sygnale

Wypadek na skuterze wodnym na Jeziorze Chełmżyńskim

Wczoraj na Jeziorze Chełmżyńskim dwie kobiety płynące na skuterze wodnym uderzyły w zacumowaną przy pomoście łódź. Motorowodniaczki trafiły do szpitala. Teraz policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj (05.08) około godziny 15:00 na Jeziorze Chełmżyńskim w okolicach Mirakowa (gm. Chełmża) doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Dwie kobiety płynące na skuterze wodnym uderzyły w zacumowaną przy pomoście łódź. Impet uderzenia był tak duży, że z łodzi została wyrwana burta.

-W skuterze uszkodzony został cały przód. 38-letnia kobieta kierująca skuterem i 33-letnia pasażerka trafiły do szpitala. Wstępne ustalenia funkcjonariuszy wskazują na to, że kierująca skuterem kobieta nie posiadała patentu sternika. Teraz policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Policjanci przypominają, że na obszarze całego Jeziora Chełmżyńskiego obowiązuje zakaz pływania skuterami wodnymi- informuje mł. asp. Wojciech Chrostowski, Zespół Komunikacji Społecznej KMP Toruń


Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker