Na sygnale

Policja poszukuje świadków pobicia 16-latka na terenie CH Rondo .Udostępnij !

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Policjanci poszukują świadków pobicia 16-latka przez dwóch mężczyzn na terenie CH Rondo w Bydgoszczy. Do zdarzenia doszło 20 lipca 2018 r. około godziny 20:40.

Policjanci z Błonia prowadzą postępowanie  w sprawie pobicia 16-latka przez dwóch nieznanych mężczyzn. Do zdarzenia doszło 20 lipca 2018 r. około godziny 20:40 na terenie CH Rondo przy ul. Kruszwickiej 1 w Bydgoszczy na wysokości restauracji Mc Donald`s oraz na tarasie centrum.

Jak wynika z ustaleń policjantów, pokrzywdzonego będącego w towarzystwie sześciu dziewczyn, zaczepiało dwóch nieustalonych mężczyzn już wcześniej w autobusie linii 58 na trasie od Janowca w kierunku Ronda Grunwaldzkiego i centrum miasta około godziny 20:20.

Osoby, które były świadkami  opisywanych sytuacji, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie przy ul. Broniewskiego 12 lub telefoniczny pod nr tel. 52 588 13 59 albo na numer alarmowy 112.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker