Na sygnale

Policjanci udzielili pomocy nieprzytomnemu mężczyźnie

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Policjanci z Bydgoszczy pomogli w Przyjezierzu mężczyźnie, który nagle stracił przytomność. Błyskawiczna interwencja i fachowo udzielona pierwsza pomoc przedmedyczna prawdopodobnie uratowały życie 34 – letniego mieszkańca Gniezna.

Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Bydgoszczy pełnili służbę na terenie Przyjezierza. Krótko przed godziną 1.00 w nocy zauważyli na ulicy Świerkowej mężczyznę, który nagle osunął się na ziemię. Posterunkowi Sławomir Fac i Łukasz Smykowski natychmiast pobiegli sprawdzić co się stało.

Policjanci, w związku z tym, że mężczyzna nie reagował na głos i dotyk, sprawdzili drożność dróg oddechowych i ułożyli go w bezpiecznej pozycji. Czekając na przyjazd karetki stwierdzili jednak, że 34 – letni mieszkaniec Gniezna przestał oddychać. Funkcjonariusze rozpoczęli działania ratunkowe. Po wykonaniu jednego cyklu resuscytacji krążeniowo-oddechowej mężczyzna na krótko odzyskał świadomość. 34 – latek do czasu przyjazdu karetki pogotowia czterokrotnie tracił oddech. Jego stan poprawił się dopiero po podaniu leków.

 

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker