Na sygnale

Zwłoki mężczyzny wyłowione z rzeki. Zostało po nim ubranie

Policjanci, wspólnie z prokuratorem, wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, którego zwłoki wyłowiono z Wisły. Trwa również ustalanie tożsamości denata. Ciało było w takim stanie, ze strażacy odstąpili od jakichkolwiek czynności, zgon nastąpił już jakiś czas temu .

Wczoraj (24.07.2018) około godziny 18.00dyżurny policji we Włocławku został powiadomiony, że w Wiśle na wysokości ulic Płocka/Barska, kilka metrów od brzegu, znajduje się najprawdopodobniej ludzkie ciało. Na miejsce skierowane zostały służby, w tym straż pożarna, której funkcjonariusze wyłowili z rzeki ciało mężczyzny w wieku około 60 lat. Niestety nie dawał on oznak życia.  Przybyły na miejsce lekarz wstępnie stwierdził, że przyczyną zgonu było utonięcie. W pobliżu miejsca, skąd wyłowiono zwłoki, policjanci zabezpieczyli leżące na brzegu ubrania i rower, które mogły należeć do denata.

-Obecnie śledczy ustalają pod nadzorem prokuratora tożsamość mężczyzny oraz wyjaśniają okoliczności i przyczyny śmierci. Osoby, które posiadają informacje w tej sprawie, bądź rozpoznają zabezpieczone przez policjantów elementy odzieży i rower, proszone są o kontakt z włocławską policją na numer 54 414-52-00, 54 414-52-51, lub na numer alarmowy 112 informuje nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek, Oficer Prasowy KMP we Włocławku

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker