Na sygnale

Policjanci proszą o pomoc w poszukiwaniu Joanny Lewandowskiej. UDOSTĘPNIJ.

 

Policjanci z Grudziądza od dnia 24.03.2011 r. poszukują Joanny Lewandowskiej mieszkanki Grudziądza. Kobieta w 2004 r. opuściła miejsce zamieszkania, udając się do Włoch. Funkcjonariusze ponawiają prośbę o pomoc w poszukiwaniu zaginionej, gdyż do chwili obecnej nie udało się ustalić miejsca pobytu 49 – letniej kobiety.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu od dnia 24.03.2011 r. poszukują Joanny Lewandowskiej mieszkanki Grudziądza. Kobieta w 2004 r. opuściła miejsce zamieszkania udając się do Włoch. Do chwili obecnej nie ustalono jej miejsca pobytu. Pracujący w sprawie policjanci zwrócili się do biegłego o wykonanie progresji wiekowej poszukiwanej (przypuszczalny aktualny wygląd zaginionej) i ponowie zwracają się o pomoc w odnalezieniu osoby.

W związku z powyższym prezentujemy zdjęcia Joanny Lewandowskiej przed zaginięciem oraz jej przypuszczalnego aktualnego wyglądu. Rysopis: wzrost 170 cm, szczupłej budowy ciała, włosy siwiejące lub farbowane, oczy niebieskie, twarz owalna, uszy i nos średnie. Znaki szczególne: brak

W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji na temat  zaginionej prosimy o kontakt dzwoniąc pod numer 112 lub do dyżurnego KMP w Grudziądzu tel. 56 45-13-221. Informację można też przekazać bezpośrednio do Zespołu do Spraw Poszukiwań KMP w Grudziądzu tel. 56-45-13-351.

st. asp. Jacek Jeleniewski
Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji
w Grudziądzu

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker