Na sygnale

Mężczyzna chcąc uniknąć odpowiedzialności próbował załatwić sprawę łapówką.

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Policjanci z Barcina podjęli czynności wobec sprawcy kradzieży w sklepie. Mężczyzna, chcąc uniknąć odpowiedzialności  próbował załatwić sprawę łapówką. 52-latek odpowie za przestępstwo korupcyjne, za które grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 Policjanci z Komisariatu Policji w Barcinie otrzymali zgłoszenie o kradzieży, do której doszło w jednym z tamtejszych sklepów. Funkcjonariusze na miejscu zastali 52-letniego mężczyznę, któremu za popełnione wykroczenie zaproponowali mandat karny. Jednak barcinianin widział inne rozwiązanie sprawy. Wręczył jednemu z mundurowych banknot o nominale 100 złotych z sugestią, aby się podzielili. Sądził, że w ten sposób uniknie mandatu.

 Policjanci poinformowali mężczyznę, że popełnił przestępstwo i w związku z tym zostaje zatrzymany. Sprawdzenie alkomatem wykazało, że 52-latek był pijany. Miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Noc spędził w policyjnym areszcie.  Prokurator zastosował wobec podejrzanego dozór. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker