Na sygnale

Broń, narkotyki, noże. Oto, co sprawca przemocy z Fordonu trzymał w piwnicy

Ludzie często mają w piwnicach kompoty i rowery. 30-latek z Fordonu miał m.in. broń oraz noże.

Historia zaczęła się od tego, że 30-latek z Fordonu znęcał się nad rodziną i został zatrzymany. To było w środę, 28 czerwca 2023. Śledczy ustalili, że może on mieć jeszcze związek z narkotykami. Pojechali do miejsca zamieszkania, gdzie pod obecność innych członków rodziny znaleźli ukryte w piwnicy zabronione przedmioty.

– Ich uwagę zwróciła metalowa kasetka, którą postanowili otworzyć. To, co zobaczyli w środku, przerosło ich oczekiwania. Między innymi znajdował się tam susz roślinny. Wstępne badanie wykazało, że to nieco ponad 60 gramów marihuany. W kasetce ujawnili również broń z amunicją, trzy noże, telefon komórkowy oraz gotówkę – informuje mł. asp. Krzysztof Bratz z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy.

Mężczyźnie przedstawiono zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków, posiadania broni palnej bez wymaganego zezwolenia oraz znęcania się psychicznego i fizycznego nad członkiem rodziny. Prokurator zastosował wobec 30-latka dozór policji oraz zakaz kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonej.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker