Na sygnale

Kasę w sklepie pomylił z bankomatem

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Kryminalni wyjaśnili sprawę kradzieży pieniędzy w jednym ze sklepów w Golubiu-Dobrzyniu. Wczoraj policjanci zatrzymali na gorącym uczynku kolejnej kradzieży 39-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna usłyszał zarzuty 15 kradzieży pieniędzy w łącznej kwocie 7.300 zł. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci jakiś czas temu zostali poinformowani przez właściciela jednego ze sklepów, że z kasy systematycznie co jakiś czas ,,giną pieniądze”. Sprawcą kradzieży okazał się… stały klient sklepu. Wykorzystując fakt, że sprzedawca obsługiwał innych klientów z kasetki kasy  dokonywał systematycznych kradzieży pieniędzy w kwocie od 500 do 600 zł.

Wczoraj nieuczciwy klient ,,przyszedł po kolejną gotówkę”. Czekali na niego kryminalni, którzy zatrzymali mężczyznę na gorącym uczynku kolejnej kradzieży. Jeszcze tego samego dnia mężczyzna usłyszał zarzuty 15 kradzieży pieniędzy w łącznej kwocie 7.300 zł. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. – informuje asp. szt.  Małgorzata Lipińska p.o. Oficera Prasowego KPP w Golubiu-Dobrzyniu

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker