Na sygnale

Tragiczna sobota na kujawsko-pomorskich drogach

Aż 12 osób zostało w mniej lub bardziej poszkodowanych w minioną sobotę wypadkach i kolizjach na kujawsko-pomorskich drogach.

Po południu w Stryszku na krajowej 10 między Bydgoszczą a Toruniem doszło do kolizji 2 motocyklistów którzy najechali na tył  ciężarówki. Nikt nie zginął.

Sześć  osób zostało poszkodowanych, w tym jedno dziecko, w wypadku do jakiego doszło  w Paparzynie w powiecie chełmińskim. Na DK 55 czołowo zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Na tej samej drodze, we wsi  w Białochowo, samochód uderzył w drzewo. Trzy osoby zostały ranne.

W ciągu doby doszło na krajowej „55” do aż trzech groźnych zdarzeń, z których jedno zakończyło się tragicznie.

Miejscowość Wabcz. w deszczowy piątkowy poranek doszło do tragicznego wypadku, w którym uczestniczył jadący na motocyklu policjant. Mimo reanimacji, mężczyzna zmarł na miejscu.

W Paparzynie, wyniku czołowego zderzenia Toyoty Avensis i Hondy Accord sześć osób zostało rannych, wśród nich 7-letni chłopiec.

Groźnie było także za Grudziądzem, w Białochowie, gdzie Opel Meriva uderzył w betonową konstrukcję. Trzy osoby zostały ranne. Przyczyn tych, jak i innych niebezpiecznych zdarzeń drogowych może być wiele. – Bardzo często niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze  – podkreśla mł. asp. Piotr Duziak z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy.

W Służewie w powiecie aleksandrowskim na DK 266 zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba została ranna.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker