Na sygnale

Wpadł recydywista który włamał się do jednego z mieszkań na ulicy Przemysłowej

Kryminalni z Fordonu  zatrzymali 26-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem oraz uszkodzenie mienia. Mężczyzna włamał się do jednego z mieszkań na ulicy Przemysłowej. Kilka tygodni później na tej samej ulicy uszkodził okno w budynku. W związku z powrotem do przestępstwa może mu teraz grozić wysoka kara.    

Policjanci z fordońskiego komisariatu zostali powiadomieni o włamaniu do jednego z mieszkań na ulicy Przemysłowej. Z relacji zgłaszającego wynikało, że został okradziony z kosztowności na kwotę ponad 10 000 złotych. Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady i zaczęli analizować zgromadzony materiał dowodowy. Trop doprowadził ich do znanego im 26-latka. Policjanci szybko namierzyli jego miejsce zamieszkania.

Mężczyzna został dowieziony do policyjnego aresztu. Śledczy z Fordonu przedstawili mu zarzut kradzieży z włamaniem. Dodatkowo udowodnili mu jeszcze uszkodzenie mienia. 26-latek na początku lipca  uszkodził okno w jednym z mieszkań na ulicy Przemysłowej. Straty oszacowano na 3000 złotych. Ponadto, przestępstw tych dokonał w warunkach tzw. recydywy. Teraz za popełnione przestępstwa może mu grozić wyższa kara – informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker