Na sygnale

Pech dilera z Wyżyn

Policjanci będący poza służbą zatrzymali 21-latka z marihuaną. Mężczyzna posiadał kilka porcji tego narkotyku.  Za te przestępstwo mieszkańcowi Wyżyn grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło na Wyżynach. Dwaj policjanci będący w czasie wolnym od służby ustalili, że jeden z mieszkańców osiedla może posiadać narkotyki. Namierzyli podejrzewanego na pobliskiej ulicy. Policjanci poszli za mężczyzną, który był w towarzystwie dwóch kolegów. Mężczyźni weszli do klatki schodowej jednego z bloków. Tam policjanci przedstawili się i wylegitymowali osoby.

Od mężczyzn wyczuli zapach marihuany. Następnie weszli do mieszkania podejrzewanego.  Funkcjonariusze zabezpieczyli  w nim słoik, w którym znajdowały się zawiniątka foli aluminiowej z marihuaną, wagę elektroniczną i puste woreczki strunowe. 21-latek został dowieziony do komisariatu. Śledczy z Wyżyn  przedstawili zatrzymanemu zarzut posiada narkotyków oraz dwa zarzuty dotyczące ich udzielania innej osobie – informuje kom. Przemysław Słomski.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker