Bez kategorii

Sprawcom włamania do domu przy. ul. Grunwaldzkiej grozi do 10 lat więzienia

Za kradzież z włamaniem i zakłócenie miru domowego odpowiedzą dwaj bydgoszczanie w wieku 23 i 28 lat. Włamali się do domu przy ul. Grunwaldzkiej.  Ukradli sprzęt rtv i meble. Następnie przebywali tam bez wiedzy i zgody właścicielki. Teraz grozi im 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci  pojechali do domu na ul. Grunwaldzkiej. Zastali tam  mężczyznę który  na ich widok zaczął uciekać. Sprawca oddalił się w kierunku ulicy Koronowskiej. Jednak policjanci wiedzieli, że ten nie działał sam. Chwilę później w domu zastali jego kompana, którym okazał się 23-letni bydgoszczanin.

Mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący kradzieży z włamaniem do budynku mieszkalnego, z którego ukradł wspólnie z kolegą, sprzęt agd i meble o wartości 2500 złotych oraz zarzut zakłócenia miru domowego. Za tego typu przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. .Już następnego dnia takie same zarzuty usłyszał jego 28-letni wspólnik, którego personalia policjanci szybko ustalili i go zatrzymali – informuje  podkom. Lidia Kowalska, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker