Aktualności

Groźny wypadek koło Ostromecka

Na drodze wojewódzkiej 551, w miejscowości Nowy Dwór, doszło do dachowania samochodu marki BMW 325. Kierująca pojazdem 19-letnia mieszkanka Chełmna i dwójka pasażerów w wieku 19-20 lat zostali  przewiezieni do szpitala. Stan jednej z nich lekarze określają jako ciężki

Do wypadku doszło o około godziny 02.30. Przyczyną wypadku był prawdopodobnie nieprawidłowo wykonywany manewr wyprzedzania.

Samochód marki BMW 325 wpadł do rowu i uderzył w drzewo. Następnie odbił się od przeszkody i dachował na jezdni.  Na miejscu działały trzy zastępy strażaków. Przyczyny wypadku wyjaśnią policjanci. Ruch na drodze do Dąbrowy Chełmińskiej puszczany był wahadłowo  – informuje nadkomisarz Maciej Daszkiewicz z KW Policji w Bydgoszczy.

 –Konieczne okazało się użycie nożyc hydraulicznych. Dwie osoby, kobieta w wieku 19 lat i 20 letni mężczyzna zostali zakleszczeni w pojeździe.  Jedna 19-latka wyszła z pojazdu o własnych siłach. Karetki pogotowia zabrały do szpitala trzy osoby. Jedna jest  w stanie ciężkim – informuje oficer dyżurny Miejskiego Stanowiska Kierowania PSP w Bydgoszczy, aspirat Monika Wojciechowska.

Fot nadesłane

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker