Aktualności

Szacun dla Rafaela

Rafaelowi Prętkiemu udało się zmobilizować społeczność Starego Fordonu do działania. Organizuje w sobotę, 4 października, od godz. 9.00 do 12.00 blokadę przy ulicy Bydgoskiej przejścia dla pieszych. Akacja ma na celu przypomnienie włodarzom miasta o problemach dzielnicy.

Przy Bydgoskiej mieszkam od 41 lat. Większość domów przy tej ulicy ma założone klamry. Przejeżdżające tędy ciężkie samochody powodują, że domy pękają od drgań. Moim zdaniem powinno ograniczyć się na tej ulicy ruch samochodów powyżej 3,5 ton. Czas najwyższy zrobić też coś z  wyszczerbioną kostką – mówi Rafael Prętki.Bydgoskie władze w ogóle nie interesują się Starym Fordonem. Jedynie co ostatnio zrobiono, to ścięto trawę nad Wisłą.- Do protestu zapraszamy wszytkich mieszkańców dzielnicy. Pragnę nadmienić że nie prowadzę żadnej kampanii wyborczej. Nie chcę też promować żadnego ja kandydata na stołek radnego. Dotychczasowi nasi reprezentanci w Radzie Miasta nie interesowali się Starym Fordonem – dodaje Prętki.

Uwaga! W dniu 04.10.2014 r. w związku z przeprowadzeniem protestu i zablokowaniem ulicy Bydgoskiej w godz. ok. 09:00 – 12:00 kursy linii nr 65 do Starego Fordonu zostaną skrócone do przystanku Fordońska / Wiadukt. Autobusy linii nr 65 do Mariampola i 81 będą kierowane trasą czasowo zmienioną ul. Ametystową, Kasztelańską i Andersa.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker